UEDU

certyfikowanie kompetencji pracowniczych

Cechy logiczne

Testy i egzaminy on-line, administracja danymi, moduły dodatkowe.
certyfikowane szkolenia

Cechy praktyczne

Prosta obsługa, instuicyjność, edytor materiałów dydaktycznych, wielojęzyczność, przenośność.
platforma edukacyjna

Cechy techniczne

Szybkość działania, bezpieczeństwo, aktualizacja danych i funkcje baz danych.
uniwersalna platforma edukacyjna

Dla kogo?

Firm HR, firm z działem Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz firm szkoleniowych.

Wewnętrzne testy wiedzy w firmie

Wewnętrzne testy wiedzy w firmie

Projekt UEDU w połączeniu z olbrzymimi i stale rosnącymi możliwościami Internetu jest narzędziem nadającym się wspaniale do zastosowania w przedsiębiorstwach. Już zainstalowane i obecnie tworzone komponenty pozwalają na aktywne monitorowanie osób mających dostęp do portalu. Dzięki temu można śledzić na bieżąco postępy w nauce oraz dostosowywać treść do wymagań i wygody użytkowników.

Przy wykorzystaniu narzędzi e-learningowych można łatwo urzeczywistnić idee kształcenia zespołów ludzkich poprzez integrację i wspólną pracę, nawet, jeżeli osoby te pracują w odległych lokalizacjach. System działa całą dobę, zatem czas pracy także przestał odgrywać znaczącą rolę. Jest to wielkie udogodnienie dla każdego zespołu ludzi pracujących razem.

System UEDU został zaprojektowy tak, aby maksymalnie uprościć i przyspieszyć obieg dokumentów. Dzięki temu wyniki testów oraz rozwiązywane przez kursantów ćwiczenia nie przekształcają się w sterty papierów do sprawdzenia, lecz zachowane w formie elektronicznej, mogą być przesyłane i analizowane na odległość. Raporty z prac osób korzystających z systemu można łatwo tworzyć i konfigurować. Firma zlecająca kurs może mieć także dostęp na bieżąco do wyników szkoleń przedstawionych w jasny i klarowny sposób. Ponadto system można dostosować do wymagań indywidualnych firm zlecających jego użycie.

Aby portal stał się miejscem nie tylko zdawania egzaminów, przygotowano szereg opcji dodatkowych, takich, jak na przykład chat-room, w którym można podyskutować indywidualnie lub w grupie. Ponadto obecnie trwają prace nad udostępnieniem interaktywnej i multimedialnej bazy danych zawierającej wiele ciekawych artykułów i nagrań. Dzięki tym dodatkowym zasobom nauka języków staje przyjemna i ciekawa.

Powyższe cechy systemu UEDU sprawiają, że jest to jeden z najbardziej efektywnych środków kształcenia językowego. Efekty stosowania tego typu platform internetowych widać od razu.