UEDU

certyfikowanie kompetencji pracowniczych

Cechy logiczne

Testy i egzaminy on-line, administracja danymi, moduły dodatkowe.
certyfikowane szkolenia

Cechy praktyczne

Prosta obsługa, instuicyjność, edytor materiałów dydaktycznych, wielojęzyczność, przenośność.
platforma edukacyjna

Cechy techniczne

Szybkość działania, bezpieczeństwo, aktualizacja danych i funkcje baz danych.
uniwersalna platforma edukacyjna

Dla kogo?

Firm HR, firm z działem Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz firm szkoleniowych.

Oferta dla szkół

oferta dla szkół

Projekt UEDU jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązań kompleksowej obsługi systemu nauczania w instytucjach i w placówkach dydaktycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu system jest w stanie stworzyć kompletną platformę zarządzania pracą, włącznie z obsługą rachunków i płatności.

System może zarządzać pracą tak kursantów, jak i nauczycieli, wspomagając ich pracę i przynosząc wiele pożytku dla kadry zarządzającej placówką. Jako świetny przykład można tu podać na przykład statystyki, które umożliwiają prawidłową ocenę pracy kursantów oraz dają nieocenione możliwości weryfikacji materiałów dydaktycznych.

Ponieważ Projekt UEDU od początku pracował jako aplikacja sterująca pracą szkoły, nieobce są mu problemy związane ze specyfiką nauki w szkole. Przez lata był projektowany i unowocześniany dla uzyskania jak najlepszego komfortu pracy użytkowników oraz dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i wydajności. Nie było to łatwe i nieraz przysparzało wielu kłopotów. Jednak dzięki determinacji i wgłębieniu się w specyfikę pracy system stanowi obecnie kompleksowe narzędzie umożliwiające rozwój praktycznie każdej placówki dydaktycznej oraz wspomaganie praktycznie każdego procesu nauczania. Niezależnie od przeszkolenia kadry, dostępnych komputerów i z minimalnym wymaganiem wdrożeniowym.