UEDU

certyfikowanie kompetencji pracowniczych

Cechy logiczne

Testy i egzaminy on-line, administracja danymi, moduły dodatkowe.
certyfikowane szkolenia

Cechy praktyczne

Prosta obsługa, instuicyjność, edytor materiałów dydaktycznych, wielojęzyczność, przenośność.
platforma edukacyjna

Cechy techniczne

Szybkość działania, bezpieczeństwo, aktualizacja danych i funkcje baz danych.
uniwersalna platforma edukacyjna

Dla kogo?

Firm HR, firm z działem Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz firm szkoleniowych.

Narzędzia

narzędzia

System UEDU posiada wiele narzędzi wspomagających procesy dydaktyczne. Jednym z najważniejszych jest edytor UEDI, sterujący umieszczaniem testów interaktywnych w systemie.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi programistycznych został utworzony zaawansowany edytor testów on-line. Umożliwia on szybkie stworzenie praktycznie dowolnego testu dla kursantów. I to dosłownie w ciągu kilku minut!

Testy mają także możliwość dołączania plików audio i video, które stanowią cenny materiał uzupełniający. Ale to nie wszytko! Dodatkowo do każdego testu można dołączyć - tak jak załącznik - dowolny artykuł, stronę internetową lub inny dokument.

W systemie istnieją także zaawansowane narzędzia zarządzające już umieszczonymi materiałami dydaktycznymi. Posiadają one wiele możliwości konfiguracji. Dzięki temu użytkownik niezaawansowany w kilka minut ma gotowy kurs i może go przedstawić swoim kursantom, natomiast ten, kto chce mieć większy wpływ na działanie systemu, może skonfigurować bardzo szczegółowo to, co kursanci widzą na ekranach swoich komputerów.